جدیدترین اخبار همایش
پشتیبانان علمی همایش
iesi pldc
پشتیبانان طلایی
گلنور
میران طرح و فن آبگینه
پشتیبانان نقره ای
پشتیبانان برنز

SPN

نیکان

تکساز

فرانور

شید افراتاب لوگو آریاکوهان شهاب پارس
نورسا فرم    
روز شمار همایش

دومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران 28 تا 30 آبان 93 در هتل المپیک تهران برگزار شد.

عضو خبرنامه همایش شوید
 
دانلود کتابچه همایش
شرایط حاکم بر مسابقه

شرایط حاکم بر مسابقه:


1- مرحله اول:

1-1- شیت های ارسالی در این مرحله، علاوه بر ارائه کانسپت های طراحی و یا شبیه سازی های انجام شده قبل از اجرا و یا دیاگرام های طراحی که بیانگر کانسپت مورد نظر طراح بوده، باید شامل برخی تصاویر پروژه پس از اجرا نیز باشد.


2- مرحله دوم:

2-1- در این مرحله، علاوه بر ارائه و ارسال شیت های 50 در 70، یک لوح فشرده شامل تصاویر و نقشه های طرح نیز باید ارسال گردد؛ که محتویات آن شامل موارد زیر خواهد بود:


تصاویر پروژه در قالب فرمت Tiff با کیفیت 300 DPI


نقشه های طرح در قالب فرمت DWG یاDXF


فیلم ویدیویی، در صورت وجود، که باید شامل مشخصات زیر باشد:


- فرمت AVI و حجم حداکثر 80MB


- حداکثر مدت زمان نمایش 2 دقیقه


- فاقد هرگونه موزیک، کلام، نوشته و همچنین نبود تکنیکهای تصویر سازی، بهسازی و ویرایش


شرح نورپردازی پروژه، که توضیحات کامل در خصوص نورپردازی پروژه را در برداشته و شامل ایده نورپردازی، مسائل پیش رو و راهکارهای مناسب جهت حل آنها، تکنیک های به کار رفته و بررسی پروژه از منظر معماری بوده و مجموعا نباید از 500 کلمه تجاوز نماید.

3- شرایط عمومی:


3-1- طرح های ارائه شده باید دارای اصالت بوده، به گونه ای که عدم تقلید عین به عین از نمونه های خارجی و یا داخلی موجود، در آن احراز گردد. همچنین هر فرد یا گروه، ضمن ارائه طرح خود، مالکیت طرح مذکور را اعلام خواهد داشت؛ که در صورت احراز عدم مالکیت، بی درنگ از مسابقه کنار گذاشته خواهد شد.


لازم به ذکر است، در پروژه هایی که طراح نورپردازی و مجری آن، دو فرد یا شرکت مختلف باشد، اولویت ارائه طرح، با فرد یا شرکت طراح می باشد.


3-2- شیت های ارسالی در هر دو مرحله، و همچنین محتویات لوح فشرده ارسالی می بایست فاقد هر گونه مشخصه ای شامل آرم، نام شرکت، نام طراح و یا هر گونه نشان دیگری باشد. بدیهی است که طرح های ارسال شده که فاقد نکات ذکر شده باشند و یا در موعد مقرر ارسال نگردند، قابل شرکت در مسابقه نخواهند بود.


3-3- هر فرد یا گروه، جهت شرکت در مسابقه، لازم است به سایت همایش مراجعه نموده و ضمن ثبت نام، کد مربوط به طرح خود را دریافت نماید. ذکر کد مربوطه بر روی شیت ها و همچنین لحاظ کردن آن بجای عنوان هر یک از مدارک موجود در لوح فشرده الزامی می باشد.


3-4- محدودیتی در تعداد طرح های ارسالی نمی باشد، اما بدیهی است که به تعداد طرح های ارائه شده، مراحل ثبت نام و دریافت کد، باید انجام گردد.


3-5- پروژه های فضای خارجی می بایست حداقل شامل یک عکس روز باشند تا داوران را در بررسی بیشتر کمک نماید.


3-6- تمامی عکس های ارسالی به دقت مورد بازبینی و ارزیابی قرار می گیرد. لذا به جدیت توصیه می گردد از ویرایش و یا هرگونه تغییر در عکس های ارسالی، بشدت خودداری نمایید؛ زیرا پس از مقایسه عکس با پروژه، در صورت بروز هرگونه تفاوت، پروژه از مسابقه کنار گذاشته خواهد شد.


3-7- انتخاب طرح های برگزیده، همزمان با برگزاری دومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران، در آبان ماه سال 1393 انجام خواهد شد.


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2043 | بازدید امروز : 44 | کل بازدید : 602721 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2344 


راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی وب سایت:
متين تايم بهار1393     Powered by: MatinTime  2014