جدیدترین اخبار همایش
پشتیبانان علمی همایش
iesi pldc
پشتیبانان طلایی
گلنور
میران طرح و فن آبگینه
پشتیبانان نقره ای
پشتیبانان برنز

SPN

نیکان

تکساز

فرانور

شید افراتاب لوگو آریاکوهان شهاب پارس
نورسا فرم    
روز شمار همایش

دومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران 28 تا 30 آبان 93 در هتل المپیک تهران برگزار شد.

عضو خبرنامه همایش شوید
 
دانلود کتابچه همایش
سان مون

 

شرکت صنایع روشنایی سان مون با حدود یک دهه کسب دانش و تجربه در زمینه نورپردازی و مهندسی روشنایی، با بکارگیری توان تخصصی بالا و رعایت کلیه اصول علمی و مشتری مداری به فعالیت درحوزه طراحی ، تولید و بازرگانی تجهیزات روشنایی پرداخته و علاوه براین افتخار اجرای دهها پروژه در قالب EPCM را در کارنامه خود داراست .

برخی از خدمات این مجتمع صنعتی عبارتند از :

- طراحی و تولید بیش از 80 نوع چراغ منحصر بفرد با تکیه بر دانش فنی و بهرمندی از ماشین آلات و  تجهیزات اتوماتیک و به روز دنیا .

- نورپردازی نمای کلیه اماکن اعم از تاریخی ، مدرن وکلاسیک با درک معماری بنا و ملاحظات اجرایی .

- ارائه انواع لوستر، لوستر فیبر نوری و چراغهای تزیینی مورد استفاده در مجتمع های تجاری، مسکونی و هتل ها (درمقیاس بزرگ )

- نمایندگی رسمی شرکتهای Markslöjd  و LampGustaf  سوئد، تولید کننده انواع چراغهای هتلی و  تزیینی .

- ارائه نمونه های بروز متریال نور دنیا .

- طراحی روشنایی با رعایت بهینه سازی مصرف انرژی و مطابق با اصول مهندسی روشنایی .

- بهره مندی از نرم افزارهای تخصصی محاسبه و شبیه سازی نورپردازی و روشنایی .

 

واحد تولید :

 

واحد تولیدی (کارخانه) شرکت صنایع روشنایی سان مون به عنوان یکی از ارکان گروه و در پنج بخش طراحی محصول، تامین قطعات و مواد اولیه، مکانیک، مونتاژ و کنترل کیفیت در فاز 1 شهرک صنعتی توس مشهد فعال می باشد .

بهره گیری از ماشین آلاتCNC   لیزر و تراش و واحد قالب سازی (فرز کاری CNC) و تولید انبوه دایکاست توانایی مجموعه را در جهت تولید متوازن و قابل انعطاف تا حدزیادی بالا برده است که این خود از سیاستهای اصلی نظام تولید هدفمند دنیا می باشد .

 


 


 


 

 


 

 

 

 

 

 

 


 


 


 

 


 

واحد بازرگانی :

 واحد  بازرگانی از دیگربخشهای اصلی شرکت محسوب شده که درجهت بازاریابی و توسعه بازار، بازرگانی خارجی، فروش و خدمات پس از فروش فعال است . در ذیل شرح وظایف به اختصار ارائه میگردد.

ـ بازاریابی و توسعه بازار

واحد بازاريابي و توسعه بازار در راستاي تقويت بانك اطلاعاتي و تامين مشتريان جديد (CRM)، با توجه به احاطه كامل برشرايط حاكم بر بازار و همچنين بررسي تغييرات محسوس و غير محسوس در اقتصاد كشور، اقدام به برنامه ريزي و ارائه طرح هاي كارشناسي جهت تامين و پوشش نياز مشتريان بخشهاي مختلف مي نمايد.

ـ بازرگانی خارجی

 واحد بازرگانی خارجی یکی از کلیدی ترین واحدها در شرکت است. هسته مرکزی این بخش مستقیماً نقش اثرگذاری در واحد تولید تامین بخش خارجی وابستگی عرضه کالا دارد . تامین به موقع کالا، فروش بهتر را ایجاب و فروش بهتر ، سهم بازار را افزایش می دهد. و این باعث افتخار این شرکت است که این بخش با عملکرد خوب سهم بازار محصولات  Markslöjd  و LampGustaf  را در کمتر از 2 سال در صنعت هتلداری ایران افزایش داده است .

ـ فروش

بخش فروش شرکت همواره سعي در برقرار کردن ارتباطي مستحکم با مشتريان خود دارد . ما معتقديم که صداقت اولين رکن هر ارتباط سازنده اي است .اين بخش علاوه بردريافت سفارشات ، شناسايي و درک نيازهاي مشتريان سعي در ارائه بهترين مشاوره و راهکار نموده است. این بخش از سه قسمت فروش پروژه ای ، همکاری و فروشگاهی تشکیل می گردد .

ـ خدمات پس از فروش

شركت به منظور ارائه خدمات پس از فروش به خريداران و حمايت از ايشان، با كمك كارشناسان متعهد و زبده خود پس از بررسي مشكلات بوجود آمده ، آماده ارائه سرويسها و تعميرات مشمول وارانتي در تعميرگاه مركزي شرکت مي باشد . تمامی محصولات تولیدی شرکت دارای 2 سال گارانتی معتبر می باشد .

واحد طراحی و پروژه :

واحد طراحی در شرکت سان مون به عنوان یکی ازمهمترین ارکان گروه و در سه بخش «تحقیق و توسعه»، «مهندسی روشنایی و نورپردازی» و «امور پروژه ها» آغاز به کار کرده است.

 

D & R (تحقيق و توسعه) :

 

تحقيق و توسعه (D  &R  ) کار خلاقي است که به طور منظم براي افزايش ذخيره علمي و دانش فني و نيز استفاده از اين دانش در ایجاد طرح کاربردي جديد فعال است . ما درشرکت تكنولوژي موجود را بعنوان بستر اوليه در نظر گرفته و با انجام فعاليتهاي تحقيقي و توسعه اي و در يك روند تبادلي دو طرفه با ساير عوامل توليد و طراحی، كالايي برتر از قبل توليد می نماییم و در نهايت توليد كالاي برتر به ايجاد تكنولوژي برتر و بهره وري بيشتر از عوامل توليد منجر مي شود.

 

مهندسی روشنایی و نورپردازی :

این واحد توسط متخصصین زبده اقداماتی در جهت رضایت بیشتر مشتریان از جمله بازدید از پروژه و دریافت نقشه های اجرایی، ایجاد طرحهای اولیه نورپردازی و روشنایی بر اساس ایده های معماری نور و اصول مهندسی روشنایی، سه بعدی سازی نقشه ها و اجرای طراحی نورپردازی و روشنایی با بهره گیری از نرم افزارهای تخصصی نورپردازی انجام می دهد.

 


 

   

امور پروژها :

این بخش با هدف اجرای دقیق و پشتیبانی به موقع پروژه در شرکت تاسیس گردید که شامل سه قسمت تامین تجهیزات، اجرا و پشتیبانی است. هدف اصلی از احداث این واحد پیگیری دقیق اجرائی شدن خدمات مهندسی روشنایی و نورپردازی در پروژه های شرکت بوده است که باز خورد بسیار مناسبی داشته است .

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2430 | بازدید امروز : 31 | کل بازدید : 602708 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2187 


راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی وب سایت:
متين تايم بهار1393     Powered by: MatinTime  2014