جدیدترین اخبار همایش
پشتیبانان علمی همایش
iesi pldc
پشتیبانان طلایی
گلنور
میران طرح و فن آبگینه
پشتیبانان نقره ای
پشتیبانان برنز

SPN

نیکان

تکساز

فرانور

شید افراتاب لوگو آریاکوهان شهاب پارس
نورسا فرم    
روز شمار همایش

دومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران 28 تا 30 آبان 93 در هتل المپیک تهران برگزار شد.

عضو خبرنامه همایش شوید
 
دانلود کتابچه همایش
همایش نخست (92)

چکیده گزارش برگزاری نخستین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران (ILDC)

در سال 1392

 

نخستین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران (ILDC) در تاریخ 25 الی 27 آذرماه سال 1392 در مجموعه سرزمین سبز شیراز با موفقیت برگزار شد. در این همایش حدود 1200 نفر شرکت کرده از بخش های مختلف این رویداد بین المللی استفاده کردند.

این همایش سه روزه شامل 6 سخنرانی کلیدی به زبان انگلیسی و 42 ارائه  شفاهی (فارسی و انگلیسی) مقالاتی  بود که توسط کمیته داوران انتخاب شده بودند. مجموعه سخنرانی های در یک سالن اصلی و دو سالن فرعی ارائه شد. 

در بخش های جنبی این همایش 10 کارگاه تخصصی با موضوعات مختلف در زمینه نورپردازی، دو مسابقه طراحی چراغ و نورپردازی سال و فستیوال نور نیز برگزار شد. نتایج این مسابقات در مراسم اختتامیه همایش اعلام شد.

همچنین، نشست آموزش روشنایی با هدف امکان سنجی موضوع ایجاد یک دوره آموزش آکادمیک نورپردازی و روشنایی در یکی از دانشگاه های کشور با حضور جمعی از اساتید دانشگاهی، صاحبنظران و کارشناسان این رشته، نمایندگان صنایع و شرکت های نورپردازی همزمان با همایش برگزار شد.

از دیگر بخش های همایش، نمایشگاه محصولات تجاری در فضایی به مساحت 2700 مترمربع بود که شرکت های مختلف فعال در زمینه عرضه محصولات نورپردازی و روشنایی در آن حضور داشتند و بیش از 2000 نفر از آن بازدید کردند.

حضور تعداد زیادی از مسئولین ارگان های عمومی و دولتی (شهرداری­ها، سازمان­های زیباسازی، شرکت های توزیع، میراث فرهنگی) از سرتاسر کشور، بیش از 15 مهمان خارجی از اروپا و سایر کشورها و بخش وسیعی از دست اندکاران، تولیدکنندگان، طراحان و پژوهشگران عرصه نورپردازی سراسر ایران در این همایش موجب افتخار مسئولین برگزاری این همایش بوده است.

 

فایل گزارش همایش 92

 

   دانلود : ILDC Report.pdf           حجم فایل 3019 KB
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3784 | بازدید امروز : 31 | کل بازدید : 604780 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2656 


راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی وب سایت:
متين تايم بهار1393     Powered by: MatinTime  2014