جدیدترین اخبار همایش
پشتیبانان علمی همایش
iesi pldc
پشتیبانان طلایی
گلنور
میران طرح و فن آبگینه
پشتیبانان نقره ای
پشتیبانان برنز

SPN

نیکان

تکساز

فرانور

شید افراتاب لوگو آریاکوهان شهاب پارس
نورسا فرم    
روز شمار همایش

دومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران 28 تا 30 آبان 93 در هتل المپیک تهران برگزار شد.

عضو خبرنامه همایش شوید
 
دانلود کتابچه همایش
خانه و آشپزخانه

 

 

شرکت فلاس از سال 2012 همکاری رسمی خود را با خانه و آشپزخانه به عنوان نماینده انحصاری شرکت فلاس در ایران آغاز نمود.

پیشرفت فن‌آوری، طراحی و ساخت وسایل نورپردازی، گروه خانه و آشپزخانه را بر آن داشت تا نور را که یکی از عالی‌ترین پدیده‌هاست، متناسب با فضای زندگی ارائه دهد. خانه و آشپزخانه با جداسازی تخصصی بخش نور و روشنایی، بر اهمیت امر نور و نورپردازی بر فضای زندگی تاکید دارد.

نور عامل حیات‌بخش و عنصری اثرگذار بر سلامت جسم و جان انسان است؛ رعایت اصول صحیح نورپردازی و انتخاب صحیح منبع نور برای هر محیط در بهبود کیفیت زندگی، ضرورتی انکار ناپذیر به حساب می‌آید. نحوه نورپردازی می‌تواند در ایجاد فضای آرام، امن، شاد یا دلگیر تاثیر بسزایی داشته باشد، همچنین نورپردازی می‌تواند بسیاری از نقص‌های محیطی را برطرف کند. نورپردازی و تامین نور مورد نیاز هر فضا از طریق منابع مصنوعی یک تکنیک فنی است و باید به دست متخصصان طراحی و اجرا شود. به همین منظور خانه و آشپزخانه گروهی از مجرب‌ترین متخصصان رشته نورپردازی در ایران را گرد هم آورده و با تاسیس قسمت‌های تخصصی معماری، نورپردازی معماری و فروش، کلیه خدمات مورد نیاز را با نظر متخصصان ایتالیایی فلاس در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

امروزه فلاس با اتکا به 50 سال تجربه، مجوعه‌ای است که دامنه کاملی از سیستم‌های روشنایی را در چهار بخش دکوراتیو، معماری، معماری نرم (soft architectural) و فضای باز برای محیط‌های مسکونی، تجاری و حتی سفارشات خاص عرضه می‌کند.

این شرکت با تعهد به نوآوری مستمر در فناوری در عین تلاش برای رسیدن به کیفیتی منحصر به فرد در ایجاد نور روشنایی، ثابت کرده که چگونه یک برند پیشکسوت می‌تواند دیدی نوین به آینده داشته باشد و در عین حال به اصول خود نیز پایبند بماند.

از جمله نکات شاخص برند فلاس:

  • جذابیت نمادین در طراحی
  • همکاری با نامیان عرصه طراحی
  • به کارگیری مواد و فناوری‌های روز
  • ایجاد تحول، بدون دوری از اصالت خود

خانه و آشپزخانه شما را به بازدید از مجموعه کاملی از سیستم‌های نور و روشنایی در نمایشگاه دائمی فلاس، واقع در نیاوران دعوت می‌نماید.

http://usa.flos.com/

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1676 | بازدید امروز : 22 | کل بازدید : 602699 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2344 


راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی وب سایت:
متين تايم بهار1393     Powered by: MatinTime  2014