جدیدترین اخبار همایش
پشتیبانان علمی همایش
iesi pldc
پشتیبانان طلایی
گلنور
میران طرح و فن آبگینه
پشتیبانان نقره ای
پشتیبانان برنز

SPN

نیکان

تکساز

فرانور

شید افراتاب لوگو آریاکوهان شهاب پارس
نورسا فرم    
روز شمار همایش

دومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران 28 تا 30 آبان 93 در هتل المپیک تهران برگزار شد.

عضو خبرنامه همایش شوید
 
دانلود کتابچه همایش
RGE

تاریخچه شرکت RGE شرکت RGE

شرکت RGE در سال 1997 میلادی ( 1374 شمسی ) در کشور امارات متحده عربی ( دبی ) با موضوع فعالیت طراحی ، اجرای نورپردازی تاسیس گردید.

با توجه به روند رو به رشد صنعت ساختمان سازی در این کشور و سایر کشورهای مجاور آن، RGE به سرعت فعالیت خود را بسط و گسترش داد.

در سال 1382 شرکت RGE با نام ایرانی شرکت مهندسی روشنگران الکترونیک فعالیت خود را در ایران پایه گذاری کرد. هرچند تا قبل از این تاریخ نیز طراحی و اجرای نورپردازی پروژه های بزرگی در ایران را عهده دار بوده است .

طراحی و اجرای بیش از 950 پروژه در ایران در مدت 10 سال و 270 پروژه در کشور های خاورمیانه ( امارات ، بحرین ، عربستان صعودی ، کویت ، عمان ، عراق و سودان) شرکت RGE را به گسترده ترین شبکه نورپردازی در خاورمیانه مبدل نموده است.

شرکت RGE در پروژه های بین المللی افتخار این را دارد که با معتبرترین شرکتهای معماری ، ساختمانی جهان همکاری داشته باشد و از این همکاری بیشترین تجربه اندوزی را کسب نماید که ارائه خدمات طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی  در بالاترین سطح استانداردهای جهانی از آن جمله است.

 

ویژگی های شرکت RGE

بر خلاف بسیاری از شرکتها که در زمینه های روشنایی و نورپردازی تواما فعالیت دارند و نیز در کنار آن به توزیع و فروش ادوات نیز اقدام  می کنند، RGE از بدو تاسیس تنها در حوزه طراحی و اجرای نورپردازی نمای بیرونی، فضای سبز (Landscape) و فضاهای داخلی فعالیت دارد.

تمرکز در یک حوزه از فعالیت، موجب می گردد که بتوان در مدت زمان کوتاه به پیشرفتهای بزرگ نائل گردید زیرا در دنیای امروزی با انفجار اطلاعات در حوزه های فناوری و بخصوص در حوزه نورپردازی، نمی توان بطور موازی در چند زمینه کاری مرتبط ، موفق عمل نمود.

بر این پایه RGE با تمرکز در این حوزه، توانسته است به متقاضیان، سرویسی مطلوب ارائه نماید.

 در این شرکت واحد های طراحی، برآورد، برق، الکترونیک، طراحی سه بعدی( 3D Simulation )، معماری، معماری داخلی، نقشه کشی، نظارت بر  اجراء و گروه اجرایی که در نوع خود بهترین می باشند در قالب یک کار گروه حرفه ای،  پروسه طراحی و اجرای پروژه های نورپردازی را به  بهترین شکل خود میسر می سازند.

یکی از ویژگیهای ممتاز شرکت RGE ارائه طرح های منحصر به فرد و خلاقانه از سوی این شرکت می باشد که همواره آن را از سایرین کاملا متمایز می سازد.

خلق ایده های بکر و بهره گیری از ادوات خاص (برای پروژه های ویژه) که بسیاری از این ادوات در واحد طراحی آزمایشگاه نور این شرکت طراحی شده و در کمپانی های خارجی تولید می شود، موجب می گردد که پروژه های RGE همواره خاص و بی نظیر باشد.

از همین روست که RGE طراحی و اجرای بزرگترین و بهترین پروژه های نورپردازی شده در منطقه خاورمیانه را در کارنامه درخشان خود دارد. 

 

چرا RGE ؟

کلیه فعالیتها در شرکت  RGE برپایه کارگروهی ( Team Work ) پایه ریزی شده است.  در هر بخش افرادی که در کار خود زبده و ممتاز می باشند به کار گمارده شده اند تا بتواند خروجی کار،ایده آل باشد.

یکی از ویژگی های بی نظیر شرکت RGE ، توانایی اجرای پروژه دقیقا همانند طرح ارائه شده می باشد . این ویژگی حاصل تجربیات و تخصص و دانش بالای بخش طراحی و مهندسی شرکت RGE می باشد.

این ویژگیهای منحصر به فرد  موجب گردید که RGE  به موفقیت های  بزرگی  دست یابد که موارد ذیل از آن جمله اند:

1-نورپرداز برگزیده خاورمیانه در سال 2008 از Middle East Lighting Design Awards (MELDA)   و  دارنده نشان "Highly Commended"

2-کسب رتبه نخست در مسابقات نورپردازی ایران در سال 1392 در بخش نورپردازی خارجی از سوی ILDC

3-نورپرداز برگزیده جهت طراحی بزرگترین پارک تفریحی سرپوشیده جهانWorld of Adventure "  " در دبی از میان بیش از هفت شرکت بزرگ طراحی نورپردازی جهان.

4- تنها شرکت ایرانی عضو انجمن بین المللی طراحان نورپردازی (IALD) آمریکا  "INTERNATIONAL ASSOCIATION OF LIGHTING DESIGNERS " معتبرترین انجمن نورپردازی جهان .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه فرمایید : www.prolight.ae

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4844 | بازدید امروز : 54 | کل بازدید : 602731 | بازدیدکنندگان آنلاين : 2 | زمان بازدید : 0/2344 


راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی وب سایت:
متين تايم بهار1393     Powered by: MatinTime  2014