جدیدترین اخبار همایش
پشتیبانان علمی همایش
iesi pldc
پشتیبانان طلایی
گلنور
میران طرح و فن آبگینه
پشتیبانان نقره ای
پشتیبانان برنز

SPN

نیکان

تکساز

فرانور

شید افراتاب لوگو آریاکوهان شهاب پارس
نورسا فرم    
روز شمار همایش

دومین همایش بین المللی روشنایی و نورپردازی ایران 28 تا 30 آبان 93 در هتل المپیک تهران برگزار شد.

عضو خبرنامه همایش شوید
 
دانلود کتابچه همایش
متسان

 

شرکت سایان الکتریک طرح

توسط هسته ای از فارغ التحصیلان برق و معماری دانشگاه های معتبر کشور در سال 1389 تاسیس گردیده است. تعامل مثبت و احترام به الزامات کارفرمایان و ذینفعان در کنار پایبندی به ارزش های فنی و استانداردها، سیاست راهبردی مدیریت این شرکت بوده است. همچنین توجه به زیرساختهای مغزافزاری، نرم افزاری و سخت افزاری، شرکت سایان الکتریک طرح را در مسیری هموار جهت نیل به آرمان اصلی خود که همان نقش آفرینی در توسعه و سازندگی چند بعدی ایران عزیز می باشد، قرار داده است.

 

شرکت سایان الکتریک طرح با بهره گیری از تجربیات و تخصص های مهندسین خود درطیف وسیعی از خدمات مشاوره، طراحی و نظارت و همچنین نصب و راه اندازی دارای تجربه می باشد . زمینه های فعالیت شرکت شامل موارد ذیل می باشد :

 

- مهندسی نور ، طراحی روشنایی و نورپردازی دکوراتیو و مدرن

- سیستمهای روشنایی و تاسیسات الکتریکی مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی

- تاسیسات الکتریکی و روشنایی معابر، بزرگراه ها، بنادر و زمین های ورزشی

- نورپردازی فضاها و بناهای تاریخی

- سیستمهای هوشمند ساختمان و نورپردازی دینامیک

 

 

 

سایان الکتریک طرح با تکیه بر نیروهای جوان و پر انرژی خود، در طول عمر نسبتاً کوتاه خود موفق به انجام بیش از 100 پروژه در زمینه های فوق در سطح منطقه ای و ملی شده است. ساختار شرکت از بدو تاسیس با رویکرد انجام پروژه به صورت EPC بنا نهاده شده است. با توجه به ویژگی های خاص این پروژه ها در زمینه برنامه ریزی، کنترل و سرعت بخشیدن به فعالیتهای همزمان و حفظ کیفیت اجرا، این شرکت متعهد به اجرای یک سلسله فعالیتهای موازی در قالب برنامه زمانبندی پروژه می باشد به طوری که همزمان با پیشرفت خدمات مهندسی، خدمات تحویل کالا و تجهیزات به پروژه نیز انجام می شود. در پروژه های تحت مسئولیت، سعی مجموعه بر آن است تا خدمات مهندسی و تدارکات کالا را به گونه ای کنترل کند که ضمن حفظ استانداردهای مورد اشاره در قرارداد، هزینه های اضافی در تدارکات کالا را به حداقل برساند.

 

شرکت صنایع روشنایی متسان METSAN

 

صنایع روشنایی متسان ترکیه از سال 1984 تا کنون با حفظ سیاست های تولید با کیفیت، ارایه کالا با قیمت رقابت پذیر و جلب رضایت مشتری آغاز به کار نموده و اکنون با داشتن 15000 متر مربع فضای متمرکز تولید و گسترش شعب فروش محصولات خود به 38 کشور جهان همچنان در مسیر سیاست های اساسی خود گام بر می دارد. طراحی و تولید بیش از 4 هزار نوع محصول متنوع بر مبنای نیاز مشتری و استفاده از با کیفیت ترین مواد ساخت کشور ترکیه و تلاش در راستای خوشنام تر شدن کالاهای تولید ترکیه در جهان از لحاظ کیفیت و تکنولوژی بزرگترین و مهمترین مسئولیت اجتماعی گروه تولیدی متسان است.

 

 در راستای نیل به هدف تامین کالای با کیفیت و با دوام در مقابل سیل ورود کالاهای بی کیفیت وارداتی، شرکت سایان الکتریک طرح اقدام به عقد قرارداد نمایندگی انحصاری فروش محصولات روشنایی گروه تولیدی متسان نموده است. دقت در تولید، تعهد در حفظ کیفیت، استفاده از مواد اولیه مرغوب، طراحی به روز بر مبنای نیازهای متنوع و متغیر مصرف کنندگان و اخذ گواهی های استاندارد جهانی، برند متسان را به یکی از مقبولترین برندهای اروپایی تبدیل ساخته است.

 

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص کالا، خدمات و پروژه ها، به وبسایت شرکت به آدرس www.sayanelectric.com مراجعه فرمایید.

 

 


 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3048 | بازدید امروز : 40 | کل بازدید : 602717 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 0/2500 


راه اندازی، طراحی، اجرا ، ورود محتوا و بروزرسانی وب سایت:
متين تايم بهار1393     Powered by: MatinTime  2014